............KIA ORA to all in my PARADISE...........

Autoškola a 6.6.2006 ZÁVĚREČKY

14. srpna 2006 v 11:58 | Elvellona |  DIARY
Kámošky a já sme rozhodli že se vydáme do silnic. Tak tohle byl zážitek na celej život a taky hlavně s naším bývalým (cholerickým) učitelem ze základky, který nás bohužel měl na jízdy. Člověk si po čase už zvyknul (po čase kdo by si nezvyknul skoro po 3 měsících) ale chvílema jsme nebyli na nervy z jízdy samotný, ale z něho a jeho náhlých zkratů.Jeho posunky a tiky v autě byly k pobavení a byly na denním pořádku, což pak u nás vyvolalo u debad a diskuzí o jízdě neuvěřitelné výtlemy. No 28 hodin jízd se nějak prežilo i nás to dokonce i někdy bavilo, to sním ale muselo bejt, ale je dobře že už skončily a na tu chvíli jsme se už strašně těšili. Jezdit jsme se učili v červeným Chevroletu Matizu,no takový auto bych nechtěla ani za nic. Hodiny v učebně byly v pohodě s takovým dědulou (Pumba), no ale i nudný a dlouhatánský.
Pak 6.6.2006 (což jak jsem se dověděla ráno v onen den ráno v rádiu je nějaký ďáblovo datum nebo co) jsme měli zkoušky. Den před tím jsme s Pájou udělali připouštěcí testy a ráno se pak sešli a upalovali na to. Bylo nám úplně skvěle, žaludek v krku, srdce ani nevim kde.Dobu jsme tam čekali než příjde inspektor a takový nimořádně příjemný dědula nás tam zatím znervózňoval všelijakýma povzbuzujícíma kecama. Pak už se konečně uráčili přijít tak ať si vybereme testy, no a začalo to, chvilkový výmaz mozku, obyčejná otázka kterou člověk moc dobře zná ale v tu chvíli zaváhání, no dokonce jsme si stihli s Pájou jen tak očkem poradit, ale pohohlo i to. Konečně jsem odpádila ven, tam na mě druhej komisař ať jdu za ním, ještě s jednou paní, a hop do auta, jízda sice Chevroletem ale Kalosem. No my na něj koukali jako pucy a než jsme se nadáli tak už jsme jeli. Ženská jela první jenom do Hořenic a já pak do Velichovek a okruh zpět, ale naštěstí to bylo v pohodě,jeli jsme sice jako s hnojem ale žádnej kopanec se nedostavil. V autě si normálně povídali, rozhodně lepší a uklidňující než hrobové ticho. Pak jsme přišli zpět řekli mi že test jsem udělala na plnej počet, Pája šla jezdit a já na údržbu, z tý jsme měli nejprve obavy, protože jsme se jí učili na poslední chvíli, ale naštěstí byla snadná a rychlá, venku si vylosovali 2 otázky, stihli jsme si přečíst i odpovědi, nikdo tam nebyl a nikomu to nevadilo, všichni si to přečetli. Pak jsem jenom začala a že už to je dobrý, že to vím a můžu jít domů. Fajn hurá bylo to za mnou. Gratulace od ostatních a šla jsem ven počkat Páju až přijede, zatím jsem to mobilem oznámila rodičům že mám řidičák v kapse. Pája se přiřítila, taky udělala v poho a šli jsme na námko se vzpamatovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stepus Stepus | 3. srpna 2007 v 16:33 | Reagovat

Nazdar gratulace.Chci se jenom zeptat.Ty pripousteci zkousky ,byly totozny co pak byli u normalni zkousky nebo to bylo neco jinyho

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama