............KIA ORA to all in my PARADISE...........

HAPPY FEET

10. října 2006 v 18:27 | Elvellona |  FILMEČKY
Český název:Happy Feet: Tučňák Brumla
Česká premiéra: 7. prosince 2006 (za 59 dní)
Světová premiéra: 16. listopadu 2006 (za 38 dní)
Austrálie / USA 2006

Režie: George Miller
Hrají: Nicole Kidman (Norma Jean), Robin Williams (Ramone), Hugh Jackman (Memphis), Elijah Wood (Mumble), Brittany Murphy (Gloria), Khamani Griffin (Baby Mumble), Hugo Weaving
Dobrodružný / Animovaný / Rodinný / Muzikál od Warner Bros
Příběh filmu Happy Feet se odehrává v Antarktidě, v Království tučňáků, kde si každý mladý tučňák hledá svůj životní protějšek zpěvem písně. Náš hrdina Mumble (Brumla)
bohužel nezazpívá ani notu… zato však umí skvěle stepovat! Mumbleova neschopnost zpívat bohužel také znamená, že nikdy nezíská přízeň své milované Glorie, nadané pěvkyně, po které touží celé Království. Když se Mumble blíží dospělosti, jeho okolí je už už ochotno jej přijmout mezi sebe. Má to však jeden háček: musel by se vzdát svého stepování a zařadit se. Což odmítá a tak se stává vyděděncem. Aby toho nebylo málo, v okolním moři došly ryby a stařešinové národa obviňují Mumbleho, že je za to kvůli svému výstřednímu chování na vině on. Mumble zůstává věrný sám sobě, ale přesto se vydává na dobrodružnou cestu přes celou Antarktidu, aby zjistil, v čem vězí nedostatek ryb.
Během cesty se Mumble spřátelí se spoustou komických postaviček, které jej naučí, že jedna z nejdůležitějších věcí na světě je důvěra v sebe sama. Nakonec také Mumble vyřeší velkou rybí záhadu a vrátí se domů jako hrdina. A světe div se, v záchraně Království mu pomohlo stepování !!!
Perfektně udělaná oficiální stránka, ozvučená muzikou z filmu, kde najdete info i charakterizaci, videa (trailery), hry, wallpapery, screensavery, ikony atd.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kozlík kozlík | 26. ledna 2007 v 10:39 | Reagovat

happy feet už jsem viděla a byla to bomba.moc hezký blog

2 EWA FARNÁ EWA FARNÁ | 6. dubna 2007 v 19:54 | Reagovat

fuj to bylo hnusny ja to videla no fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama